NaStyku.pl

Życie

fot. KPP Zgorzelec

Zatrzymani po policyjnym pościgu

Życie
czwartek, 04 kwietnia 2024, 07:49
Wczoraj policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali dwoje kierujących, którzy zlekceważyli nadawane im sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania pojazdów i podjęli ucieczkę.
fot. KPP Zgorzelec

Skradziony w Czechach Volkswagen odnaleziony w Bogatyni

Życie
czwartek, 04 kwietnia 2024, 07:39
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni podczas patrolu miasta na jednym z parkingów ujawnili pojazd pochodzący z kradzieży. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że Volkswagen został skradziony w Czechach.
fot. KPP Zgorzelec

Zgorzeleccy policjanci podsumowali świąteczny okres

Życie
środa, 03 kwietnia 2024, 07:29
Od 29 marca do 1 kwietnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej jednostki prowadzili działania prewencyjne, których celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym po drogach powiatu zgorzeleckiego.
Jak branża gier wykorzystuje sztuczną inteligencję

Jak branża gier wykorzystuje sztuczną inteligencję

Życie
wtorek, 02 kwietnia 2024, 08:46
Żyjemy w czasach, gdy technologia kształtuje każdy aspekt naszego życia. Sztuczna inteligencja (AI), niegdyś temat rodem z fantastyki naukowej, dziś jest wszechobecna, znajdując zastosowanie w różnych branżach – od medycyny po rozrywkę.
fot. KPP Zgorzelec

Zawidów: Kompletnie pijany kierowca doprowadził do kolizji

Życie
środa, 27 marca 2024, 08:59
Policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który kierował pojazdem marki Mazda pomimo sądowego zakazu i mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.