NaStyku.pl

Życie

Rozmawiali o pieczy zastępczej i pomocy społecznej | pixabay

Rozmawiali o pieczy zastępczej i pomocy społecznej

Życie
środa, 19 maja 2021, 10:30
Samorządowcy, pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ośrodków pomocy społecznej oraz przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości uczestniczyli 14 maja w spotkaniu poświęconym pieczy zastępczej oraz pomocy społecznej w powiecie zgorzeleckim.
Dzień otwarty w Policji | źr. KPP w Zgorzelcu

"Dzień otwarty" w zgorzeleckiej Policji

Życie
wtorek, 18 maja 2021, 09:51
Jeżeli myślicie o służbie w Policji to w najbliższą środę będzie okazja aby osobiście spotkać się z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu i poznać szczegóły rekrutacji.
Wsparcie dla szpitali | źr. UMWD

Kolejne wsparcie finansowe dla dolnośląskich szpitali

Życie
wtorek, 18 maja 2021, 09:10
Ponad 17 milionów złotych trafi do dolnośląskich szpitali w ramach kolejnego samorządowego wsparcia walki z COVID-19. Pieniądze pochodzą z RPO i umożliwią zakup m.in. środków ochrony osobistej. Pomoc trafi do Bogatyni i Zgorzelca.
Nowy blok w Elektrowni Turów | fot. archiwum

Nowy blok w Elektrowni Turów oddany do eksploatacji

Życie
poniedziałek, 17 maja 2021, 09:39
W piątek nastąpiło oficjalne przekazanie do eksploatacji bloku energetycznego o mocy 496 MW w Elektrowni Turów. Inwestycja w Turowie była ostatnim projektem budowy bloku energetycznego opalanego paliwem konwencjonalnym w Grupie PGE.
Witka-Smeda | fot. zawidow.eu

Pomost w Spytkowie coraz bardziej widoczny

Życie
poniedziałek, 17 maja 2021, 08:38
Dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków projektu turystycznego pn. „Witka-Smeda”- widoczna już jest konstrukcja pomostu w Spytkowie. Z biegiem czasu na pomoście zainstalowana zostanie specjalna luneta, dzięki której będzie można podziwiać uroki akwenu.