NaStyku.pl

Życie

Policja

Podróż prosto do więzienia

Życie
piątek, 26 kwietnia 2019, 11:36
Wsiadając do pociągu, na pewno nie spodziewał się, że jego podróż zakończy się w więzieniu. 68-latek, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości miał ogromnego pecha! Został rozpoznany przez policjanta, który był już po służbie.
Odzyskany motocykl o wartości 24 tys. zł / fot. KPP Zgorzelec

Dwóch w areszcie, trzeci poszukiwany

Życie
piątek, 26 kwietnia 2019, 10:04
Policja poszukuje trzeciego podejrzanego o włamanie do garażu na terenie Pieńska i kradzież dwóch motocykli. Dwóch jego kompanów zostało już zatrzymanych. Funkcjonariusze odzyskali też jeden ze skradzionych jednośladów.
KWB Turów / fot. wikipedia

Protest przeciwko rozbudowie kopalni Turów

Życie
czwartek, 25 kwietnia 2019, 09:39
Powstanie międzynarodowy ludzki łańcuch, aby przeciwstawić się powiększeniu kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Turów na Dolnym Śląsku. Łańcuch połączy symbolicznie wszystkie trzy państwa - Czechy, Polskę i Niemcy.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Podsumowanie działań "Pieszy kontra pojazd" w powiecie zgorzeleckim

Życie
czwartek, 25 kwietnia 2019, 09:21
We wtorek funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy przeprowadzili działania pod nazwą "Pieszy Kontra Pojazd". Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu, a przede wszystkim pieszych.
SPOTKANIE ROBOCZE W RAMACH PROJEKTU

Kolejne spotkanie robocze w ramach projektu "WITKA-SMEDA"

Życie
czwartek, 25 kwietnia 2019, 08:59
10 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sulików odbyło się spotkanie robocze partnerów projektu "Witka-Smeda" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A 2014-2020.
Floriany 2019. Wśród nominowanych OSP Jagodzin

Strażackie Oscary. Wśród nominowanych OSP Jagodzin!

Życie
czwartek, 25 kwietnia 2019, 08:40
Poznaliśmy nominowanych do strażackich Oscarów. Wśród wyróżnionych znalazła się Ochotnicza Straż Pożarna z Jagodzina. Zwycięzców poznamy 18 maja podczas uroczystej gali.
Spotkanie dla przedsiębiorców

Przedsiębiorco, dowiedz się jak uzyskać wsparcie!

Życie
środa, 24 kwietnia 2019, 08:26
Burmistrz Miasta Zgorzelec w porozumieniu z Prezesem Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców na spotkanie dotyczące zmiany zasad działania Specjalnych Stref Ekonomicznych.
Rondo im. Solidarności w Zgorzelcu

Policja podsumowała Wielkanoc

Życie
wtorek, 23 kwietnia 2019, 12:29
Na drogach powiatu zgorzeleckiego od 19 do 22 kwietnia doszło do 18 kolizji. Policjanci wyeliminowali z ruchu 3 nietrzeźwych kierowców.
Zjeść coś dobrego w plenerze będzie można zjeść już w najbliższy weekend

Wiosenny Zlot Food Trucków w Zgorzelcu z Gorilla Events

Życie
wtorek, 23 kwietnia 2019, 09:31
Gorilla Events i CHR Zgorzelec Plaza zapraszają na pierwszy w tym roku Zlot Food Trucków. Gastronomia na kółkach pojawi się w ostatni weekend kwietnia, by serwować przepyszne dania z różnych zakątków świata.