NaStyku.pl

Właściciel odzyskał skradziony rower

Policjanci Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu odzyskali skradziony rower o wartości 5 tysięcy złotych. W tej sprawie zarzuty usłyszał 38-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Bogatyni na podstawie uzyskanych informacji wytypowali potencjalnego sprawcę kradzieży roweru oraz ustalili jego miejsce przebywania. 38-latek wskazał miejsce ukrycia roweru, bagażnika, a także dwóch toreb rowerowych. Pokrzywdzony wycenił straty na wartość 5 tysięcy złotych. Odnaleziony rower był już przemalowany na inny kolor.

Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty, do których się przyznał. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również