NaStyku.pl

Jak spędzić wakacje w mieście? Sprawdź propozycję na wakacyjne zajęcia

Dzieciaki! Spędzacie lato w mieście? To wcale nie oznacza, że nie macie szans na wakacyjną zabawę na świeżym powietrzu, ciekawe przygody z rówieśnikami, aktywność na wiele sposobów i niezapomniane wrażenia.
fot. Organizator
fot. Organizator

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

Tym, którym bliżej do gier logicznych, majsterkowania, projektowania itp. niż do mocno sportowych aktywności, polecamy program Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu. Będą zajęcia manualne i multimedialne ale nie zabraknie akcentów np. muzyczno – ruchowych. Liczba miejsc ograniczona więc nie czekajcie.

Zajęcia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Zgorzelcu – ul. Bohaterów Getta 1 oraz w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej – ul. Orzeszkowej 30a. Poznajcie szczegóły.

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

WAKACJE W MDK-U

Miejski Dom Kultury zaprasza do swojej Letniej Akademii… akademii magii i nie tylko. Mnóstwo animacji i warsztatów a do wyboru dwa, letnie turnusy. Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Koszt 1 turnusu 100zł.

WAKACJE W MDK-u

WAKACJE NA SPORTOWO

Centrum Sportowo Rekreacyjne czuwa nad letnią ofertą zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach umiejętności, od początkujących do zaawansowanych. Doświadczeni trenerzy poprowadzą Was przez zabawne i angażujące ćwiczenia i gry, które pomogą poprawić swoje umiejętności i pozostać aktywnymi. Wybór jest ogromny. Zobaczcie sami.

WAKACJE NA SPORTOWO

WAKACJE Z MUZEUM ŁUŻYCKIM

Muzeum Łużyckie pokaże Wam jak być na tak z przyrodą – warsztaty przyrodnicze, dzień japoński, spotkania, gry planszowe i ruchowe, spacer do ogrodu w Görlitz, gra terenowa w Parku im. A. Błachańca… Miejsc jest mało a atrakcji wiele więc nie zwlekajcie z zapisem.

WAKACJE Z MUZEUM ŁUŻYCKIM

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również