NaStyku.pl

Życie

DL City Zgorzelec / fot. materiały prasowe

DL City Zgorzelec sprzedane!

Życie
czwartek, 02 września 2021, 10:51
Centrum Handlowe DL City Zgorzelec zostało sprzedane. Nabywcą jest nieujawniony fundusz z siedzibą w Pradze. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą zostały już zakończone. Nowy właściciel przejął zarządzanie obiektem z pierwszym dniem września.
Medaliści Miasta Zgorzelec / fot. UM Zgorzelec

Medaliści Miasta Zgorzelec

Życie
środa, 01 września 2021, 09:21
Łączy ich sport i zgorzeleckie kluby sportowe, w barwach których startowali, zdobywając trofea, tytuły i medale sportowe.
Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski / fot. UMWD

Kolej wróci do Bogatyni

Życie
wtorek, 31 sierpnia 2021, 10:02
Wczoraj w Bogatyni Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski razem z Burmistrzem Wojciechem Dobrołowiczem podpisali umowę dotyczącą rewitalizacji linii kolejowej z Bogatyni do Zgorzelca.
Pieniądze

Oszuści wyłudzili 48 tys. zł z instytucji użyteczności publicznej

Życie
poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 14:45
Pracownicy jednej z instytucji użyteczności publicznej przelali na konto oszustów 48 tys. zł! Otrzymali telefon od fałszywego funkcjonariusza CBŚP, że na ich rachunku bankowym odnotowano próbę włamania i teraz przygotowuje prowokację…
Transgraniczne Targi Pracy Zgorzelec 2021

Już we wrześniu w Zgorzelcu ruszają największe targi pracy

Życie
poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 13:05
Blisko 60 przedsiębiorców i instytucji weźmie udział we wrześniowych Transgranicznych Targach Pracy w Zgorzelcu. Na odwiedzających targi będzie czekało kilkaset ofert pracy. Ruszamy w czwartek 23 września br.
Narkotesty / fot. KPP Zgorzelec

Zatrzymany po pościgu

Życie
czwartek, 26 sierpnia 2021, 14:40
Policjanci po pościgu zatrzymali 36-letniego kierowcę Volkswagena. Mężczyzna posiadał 4 sądowe zakazy kierowania pojazdami, miał przy sobie narkotyki, a także prowadził pod ich wpływem.