NaStyku.pl

51-latek uciekał motorowerem przed policjantami

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 51-latkowi, który uciekał przed policjantami motorowerem marki Malaguti. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie gminy Zgorzelec próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Malaguti. Ten jednak pomimo nadawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania zaczął uciekać. Po wjechaniu na pole porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu został zatrzymany. 

Jak wykazało badanie alkomatem, 51-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego był nietrzeźwy.

Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również