NaStyku.pl

Bogatynia: Kradli perfumy i kosmetyki

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 21 i 22-latka podejrzewanych o kradzieże sklepowe. Mężczyźni w jednej z drogerii na terenie miasta kradli przede wszystkim kosmetyki i perfumy.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Bogatyni realizując czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego podejrzewanych o kradzież sklepową. 21 i 22-latek w jednej z drogerii na terenie miasta kradli kosmetyki i perfumy. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 1,3 tysiąca złotych.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego obaj usłyszeli zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również