NaStyku.pl

Życie

W Starym Zawidowie powstanie miejsce integracji / materiały prasowe Gminy Sulików

OSP Stary Zawidów pozyskało środki dla sołectwa

Życie
poniedziałek, 08 lipca 2019, 10:57
Dzięki inicjatywie Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Zawidowie przy remizie utworzone zostanie miejsce integracji mieszkańców sołectwa. Jednostka pozyskała na ten cel środki w wysokości 5 tys. zł z budżetu Województwa Dolnośląskiego.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Działkowy złodziej zatrzymany

Życie
poniedziałek, 08 lipca 2019, 08:38
Wyjaśniła się seria włamań do altanek na terenie zgorzeleckich ogrodów działkowych. Za kratki może trafić 24-latek, który kradł niemal wszystko, co nadawało się do sprzedaży.
Plac zabaw w Starym Zawidowie / materiały promocyjne Gminy Sulików

W Starym Zawidowie powstanie plac zabaw

Życie
piątek, 05 lipca 2019, 09:09
Z pewnością niniejsza informacja ucieszy mieszkańców sołectwa Stary Zawidów - szczególnie tych najmłodszych. W bezpośrednim sąsiedztwie remizy OSP wybudowany zostanie plac zabaw.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Był poszukiwany przez policję, ukrywał się w… kominie

Życie
piątek, 05 lipca 2019, 08:54
W nieczynnym kominie ukrywał się przed policjantami 40-latek poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ma do "odsiadki" 300 dni za popełnione przestępstwa i niezapłaconą grzywnę. Udowodniono mu także kradzieże paliwa i artykułów spożywczych.
Samochód osobowy / fot. KPP Zgorzelec

Okradają metodą na przebitą oponę

Życie
czwartek, 04 lipca 2019, 11:19
Zgorzeleccy policjanci ostrzegają przed kradzieżami metodą na tzw. "przebitą oponę". Sprawdź, na czym polega ten sposób i nie daj się okraść.
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego 2019 / fot. PCPR

Dzielą się sercem z najmniejszymi

Życie
czwartek, 04 lipca 2019, 09:12
Już po raz jedenasty rodziny zastępcze powiatu zgorzeleckiego świętowały razem Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Blisko 350 osób bawiło się w Centrum Rekreacyjno – Turystycznym w Radomierzycach na plenerze zorganizowanym przez PCPR.
Policja

Multirecydywista trafił z powrotem za kratki

Życie
środa, 03 lipca 2019, 11:03
Mundurowi zatrzymali sprawców kradzieży klimatyzatora z samochodu, w którym na co dzień sprzedawane jest pieczywo przy ul. Daszyńskiego w Bogatyni. To 29-letni multirecydywista i jego 22-letnia znajoma. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu.