NaStyku.pl

Życie

Dzień Energetyka 2021 w Elektrowni Turów / fot. PGE GiEK SA

Dzień Energetyka w Kompleksie Turów

Życie
poniedziałek, 13 września 2021, 08:52
Pracownicy Elektrowni Turów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, obchodzili 10 września branżowe święto. Wielu z nich otrzymało wyróżnienia i gratulacje za dobrą pracę.
Oznakowany radiowóz policji / zdjęcie ilustracyjne

Kierowca Volvo uderzył w ogrodzenie. Był pijany!

Życie
piątek, 10 września 2021, 11:29
Zawidów. Przejażdżka pijanego kierowcy zakończyła się na płocie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.
Biofeedback już wkrótce w SP w Sulikowie

Biofeedback już wkrótce w SP w Sulikowie

Życie
czwartek, 09 września 2021, 09:06
Dzięki wsparciu z programu „WzMOCnij swoje otoczenie” uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie będą mogli skorzystać z biofeedback - nowatorskiej metody monitorowania zmian zachodzących w organizmie.
Oszczędzanie / zdjęcie ilustracyjne / pexels.com

7 sposobów na budżet przy niestabilnym dochodzie

Życie
wtorek, 07 września 2021, 13:25
Jeśli Twoje dochody są niestabilne i nieregularne, wiedza o tym, jak trzymać się budżetu przy zmieniającej się wypłacie, może sprawić, że zarządzanie pieniędzmi w czasie recesji wywołanej pandemią będzie nieco mniej stresujące.
Policjant / zdjęcie ilustracyjne

5 lat więzienia za kradzież słuchawek

Życie
piątek, 03 września 2021, 12:52
W ręce policjantów wpadł 28-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który w jednym ze sklepów w galerii handlowej ukradł słuchawki. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości 1500 zł. Za kratkami może spędzić nawet 5 lat.