NaStyku.pl

Życie

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Notoryczny złodziej i włamywacz w końcu się doigrał

Życie
poniedziałek, 02 września 2019, 15:42
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi podejrzanemu o kradzież kół samochodowych, włamania do mieszkań i przywłaszczenie biżuterii, pieniędzy, telefonów, komputerów, telefonów komórkowych, a nawet samochodu z kluczykami.
Woreczek strunowy z krystaliczną substancją / fot. KPP Zgorzelec

Diler i jego partnerka wpadli przez przepaloną żarówkę w aucie

Życie
poniedziałek, 02 września 2019, 13:53
To miała być rutynowa kontrola drogowa, która miała zakończyć się pouczeniem lub w najgorszym przypadku mandatem. Ostatecznie kierowca VW oraz jego partnerka usłyszeli zarzuty posiadania i wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków.
Mobilny punkt poboru krwi w Zgorzelcu

Akcja Krwiodawstwa w Zgorzelcu

Życie
poniedziałek, 02 września 2019, 08:40
Już od poniedziałku 02.09 do piątku 06.09 RCKiK będzie organizowało zbiórkę krwi w Zgorzelcu. Każdy nowy dawca jest na wagę złota, szczególnie w okresie urlopowym.
European Online Job Day

Transgraniczne targi online już we wrześniu

Życie
piątek, 30 sierpnia 2019, 18:11
Dokładnie w czwartek, 5 września startują Europejskie Targi Pracy Online „Nasz region przekracza granice”. To wydarzenie jest wsparciem dla pracodawców, którzy poszukują pracowników.
Zdjęcie ilustracyjne / fot. NOSG

Był poszukiwany ENA. Został zatrzymany w Zgorzelcu

Życie
piątek, 30 sierpnia 2019, 14:36
38-letniego mieszkańca powiatu krakowskiego, który został deportowany z Niemiec, zatrzymała 29 sierpnia straż graniczna. Mężczyzna w Niemczech odbywał karę pozbawienia wolności za bójki i pobicia, natomiast Sąd Rejonowy w Krakowie wydał za nim ENA.
Zatrzymanie pojazdu, którym przewożono papierosy bez polskich znaków akcyzy / fot. KPP Zgorzelec

27-latek wpadł z transportem lewych fajek [ZDJĘCIA]

Życie
piątek, 30 sierpnia 2019, 17:55
Policjanci ze Zgorzelca i Białej Podlaskiej zatrzymali nielegalny transport papierosów. Kontrabandę przewoził 27-letni mieszkaniec powiatu bialskiego. Gdyby trefny towar trafił do sprzedaży, to Skarb Państwa stracił ponad 928 tys. zł.
Podrobione banknoty oraz sprzęt służący do przestępstwa / fot. KPP Zgorzelec

Drukował pieniądze i płacił nimi [ZDJĘCIA]

Życie
piątek, 30 sierpnia 2019, 13:41
Nawet 25 lat pozbawienia wolności grozi 21-latkowi, którego policja podejrzewa o podrabianie i wprowadzenie do obrotu fałszywych banknotów. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi zabezpieczyli 163 sztuki stuzłotówek.
Przygotowania do nowego roku szkolnego - zdjęcie nr 47

Witaj szkoło! Ruszyła akcja „Bezpieczna droga do szkoły”

Życie
piątek, 30 sierpnia 2019, 10:39
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego rusza ogólnopolska akcja pn. „Bezpieczna droga do szkoły". Pierwszy dzwonek zabrzmi w poniedziałek, ale już teraz policjanci w ramach działań wyprzedzających sprawdzają tereny wokół placówek oświatowych.
Trwają zapisy do Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego

Dołącz do Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów

Życie
piątek, 30 sierpnia 2019, 08:50
Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 8 do 16 lat na bezpłatny kurs nauki gry na instrumentach przygotowujący do grania w orkiestrze. Edukator zapewnia instrumenty i materiały dydaktyczne.
zdjęcie ilustracyjne

W weekend więcej patroli na drogach

Życie
czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:31
Przed nami ostatni weekend wakacji, a co za tym idzie - większa ilość pojazdów na drogach. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu czuwać będzie większa niż zwykle liczba policjantów.