NaStyku.pl

Zgorzelec: Zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. 35-latek był poszukiwany

Dzielnicowi ze zgorzeleckiej komendy podczas patrolu miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Jak się okazało 35-latek był poszukiwany celem odbycia kary więzienia.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Dodatkowo sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że 35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami, ma cofnięte decyzją starosty uprawnienia oraz jest osobą poszukiwaną celem odbycia kary 303 dni więzienia. Dodatkowo motorower marki Piaggio miał założone tablice rejestracyjne przypisane do innego pojazdu, a sam został skradziony z terenu Niemiec.

Mężczyzna trafił już do aresztu, a jednoślad na policyjny parking. Za popełnione przestępstwa 35-latek odpowie teraz przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również