NaStyku.pl

Jeszcze dłuższe korki w Zgorzelcu? Niemcy przywracają tymczasowa kontrolę graniczną

Republika Federalna Niemiec przywróciła kontrolę graniczną m. in. na granicy z Polską. Działania prowadzone są na terytorium Niemiec i powodują utrudnienia drogowe. Sytuacja ma potrwać do 15 grudnia.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Jeszcze bardziej wzmożone kontrole graniczne, mają związek z rozpoczynającymi się 14 czerwca br. Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. W związku z tym, może dojść do wydłużenia czasu oczekiwania na przekroczenie granicy państwowej. 

Szanowni Państwo! Aby swobodnie, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie dotarli Państwo za naszą zachodnią granicę, prosimy przy planowaniu podróży o korzystanie z aplikacji Regionalnego Systemu Ostrzegania. Ponadto, apelujemy o rozwagę, cierpliwość i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - apeluje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej. 

Dla mieszkańców Zgorzelca może to oznaczać dodatkowe utrudnienia w ruchu, w związku z tworzącymi się od kilku miesięcy korkami, do granicy państwa z Niemcami na moście Jana Pawła II. 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również