NaStyku.pl

Burmistrz Miasta Zgorzelec zaprasza na otwarte spotkanie z mieszkańców ul. Batorego

Burmistrz Rafał Gronicz rozpoczyna spotkania z mieszkańcami Zgorzelca. Pierwsze spotkanie odbędzie się w parku miejskim obok osiedla przy ul. Batorego.
fot. Miasto Zgorzelec
fot. Miasto Zgorzelec

Przez cały rok Burmistrz będzie odwiedzał różne rejony miasta, żeby porozmawiać z mieszkańcami o tym co dla nich ważne, poznawać ich opinie i dzielić się informacjami o inwestycjach, remontach, wydarzeniach planowanych przede wszystkim w ich okolicy, ale nie tylko. Spotkania to również okazja do dyskusji, zadawania pytań i szukania rozwiązań dla problemów istniejących w danych częściach miasta. Wszystkie spotkania będą miały charakter otwarty.

Pierwsze spotkanie we wtorek, 11 czerwca, o godzinie 16:00 w parku miejskim obok osiedla przy ul. Batorego. Będziemy rozmawiać m.in. o terenie przylegającego parku oraz plusach i minusach zmiany organizacji ruchu na jezdni biegnącej przez osiedle na ruch jednokierunkowy. Zapraszamy okolicznych mieszkańców do włączenia się w dyskusję.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również