NaStyku.pl

Bogatynia: Łupem złodzieja padły ręczniki, potem pobił ochroniarza i uciekł ze sklepu

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w jednym z marketów na terenie Bogatyni ukradł ręczniki.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Dyżurny Komisariatu Policji w Bogatyni został powiadomiony o kradzieży ręczników do której doszło w jednym z marketów na terenie miasta. Jak wynikało ze zgłoszenia, pracownik ochrony próbował zatrzymać sprawcę. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny podczas której złodziej chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru zaczął kopać interweniującego pracownika, po chwili się wyswobodził i uciekł pozostawiając skradzione mienie.

W wyniku podjętych działań policjanci z bogatyńskiego komisariatu zatrzymali złodzieja, którym okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: 

Lubań. Pożar w sklepie spożywczym!

Poranny wypadek. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również