NaStyku.pl

Poranny wypadek. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

W poniedziałkowy poranek na drodze wojewódzkiej 361 między Mirskiem a Proszówką doszło do groźnego wypadku. 28-latka prowadząca osobowego forda w stanie ciężkim trafiła do szpitala.
fot. DLW112
fot. DLW112

28-letnia mieszkanka powiatu lwóweckiego najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni w wyniku czego straciła kontrolę nad autem, wypadła z drogi i uderzyła w przydrożny rów. - usłyszeliśmy od starszego sierżanta Olgi Łukaszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Po zderzeniu z rowem auto obróciło się kilkukrotnie i zatrzymało na polu poza drogą. Podróżująca nim kobieta doznała poważnych obrażeń i jak informuje lwówecka policja w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracowali: zespół ratownictwa medycznego, JRG PSP Lwówek Śląski, OSP Mirsk, OSP Krobica i policja. W tej chwili na miejscu swoje czynności prowadzi policja, ruch na drodze odbywa się bez większych przeszkód.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również