NaStyku.pl

Śmiertelny wypadek motocyklisty

W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

W niedzielę przed godziną 16:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do którego doszło na 36 kilometrze drogi wojewódzkiej numer 350. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej jednostki oraz z Komisariatu Policji w Pieńsku. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych pod nadzorem prokuratora, 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego kierując motocyklem marki Kawasaki nie dostosował prędkości do warunków drogowych zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń motocyklista poniósł śmierć na miejscu - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...