NaStyku.pl

Lubań. Pożar w sklepie spożywczym!

Dzięki temu, że rozwijający się pożar zauważono na czas nie doszło do tragedii. We wtorek przed północą ogień pojawił się w sklepie spożywczym przy ul. Różanej, gdzie na piętrze mieszka rodzina.
fot. eLuban.pl
fot. eLuban.pl

Gdy na miejsce dotarli strażacy za witryną ujrzeli płonące wyposażenie. Po wejściu do wewnątrz okazało się, że ogniem objęty jest jeden z regałów i stojące przy nim lodówki. Pożar szybko opanowano i ugaszono. Spalone wyposażenie wyniesiono na zewnątrz i przelano wodą.

Operatora numeru alarmowego o silnym zadymieniu i pożarze poinformowała rodzina mieszkająca na piętrze budynku. To dzięki ich reakcji nie doszło do rozprzestrzenienia się pożaru na pozostałe pomieszczenia budynku.

fot. eLuban.pl (2)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również