NaStyku.pl

Wystawiono list gończy za Dominikiem Hutnikiem

Na podstawie listu gończego z dnia 11 czerwca 2021 roku poszukiwany jest sprawca śmiertelnego wypadku drogowego w Koźminie (powiat zgorzelecki) Dominik Hutnik.
Dominik Hutnik / fot. KPP Zgorzelec
Dominik Hutnik / fot. KPP Zgorzelec

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu dzisiaj, tj. 11 czerwca 2021 roku wydał list gończy za poszukiwanym Dominikiem Hutnikiem urodzonym 4 maja 1996 roku, co do którego zostało wydane postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Do zdarzenia doszło 6 czerwca br. na drodze W352 relacji Zgorzelec – Bogatynia.

Policja opublikowała zdjęcie poszukiwanego. W przypadku posiadania informacji na temat pobytu mężczyzny prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112.

Przypominamy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Jednocześnie zapewniamy anonimowość każdej osobie, która przyczyni się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla zabytków

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla zabytków

Życie
wtorek, 15 czerwca 2021, 11:32
Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyjął uchwałę o ogłoszeniu naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego.
Protest aktywistów Greenpeace Polska na terenie KWB Turów / fot. Greenpeace Polska

Greenpeace zaskarżył koncesję dla Turowa

Życie
wtorek, 15 czerwca 2021, 09:47
Greenpeace złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na decyzję ministra klimatu i środowiska – Michała Kurtyki, przedłużającą koncesję dla kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Turów do 2044 roku.

Zobacz również