NaStyku.pl

Zgorzelec: Zaginęła Krystyna Szpień. Czy ktoś ją widział?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą poszukiwania Krystyny Szpień lat 78 zamieszkałej w Zgorzelcu. Kobieta 8 marca 2023 roku wyszła z domu i do tej pory nie wróciła.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą poszukiwania Krystyny Szpień lat 78 zamieszkałej w Zgorzelcu. Kobieta 8 marca 2023 roku wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Kobieta wygląda na około 60 lat, wzrost około 170 cm, oczy jasne, włosy brązowe do ramion, nos mały, na policzku posiada znamię.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionej kobiecie prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu pod numerem tel. 47 87 322 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również