NaStyku.pl

Young and Smart – aktywizacja młodzieży w zakresie przedsiębiorczości i wsparcia dla trenerów młodzieżowych

Zmieniający się świat to wyzwanie nie tylko dla starszych generacji, to także ciężka próba dla młodych ludzi. A że w życiu pewne są tylko zmiany to warto być do nich przygotowanym.
Young & Smart – kompleksowy program edukacyjny z zakresu przedsiębiorczości i aktywności społecznej młodzieży
Young & Smart – kompleksowy program edukacyjny z zakresu przedsiębiorczości i aktywności społecznej młodzieży

Naprzeciw wymaganiom technologicznym i zawodowym wychodzi Unia Europejska z szeregiem innowacyjnych programów. Jednym z nich jest Erasmus+. Jest to program w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020. To właśnie w jego ramach wrocławska spółka Note Interactive stworzyła innowacyjny projekt "Young and Smart", czyli kompleksowy program edukacyjny z zakresu przedsiębiorczości i aktywności społecznej młodzieży. Projekt realizowany przy wsparciu Fundacji Rozwiń Skrzydła z Sosnowca i TEI of Crete – technicznej uczelni wyższej z Grecji.

Nadrzędnym celem projekt było stworzenie kompleksowego programu edukacyjnego tzw. Bookletu, który zostanie wydany w trzech językach: polskim, angielskim i greckim. Dodatkowo każdy scenariusz zawierać będzie komponent uzupełniający – film instruktażowy, będący niejako filmową praktyczną wskazówką do samodzielnej warsztatowej pracy trenera, mentora młodzieżowego na każdym etapie jego rozwoju zawodowego. Co więcej treści zostaną podpięte pod stronę https://youngandsmart.eu i ze wszystkich materiałów będzie można swobodnie korzystać. 

Po szczegółowe informacje zapraszamy na wyżej wymienioną stronę.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

znak C-2

Wyjeżdżając z Görlitz skręcisz w prawo

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 15:22
Uwaga kierowcy! 25 czerwca 2019 r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu przy Moście Jana Pawła II w Zgorzelcu. Kierowcy wyjeżdżający z Niemiec będą musieli skręcić w prawo.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 12:21
Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.

Zobacz również

Oferta pracy: elektryk w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami w Zgorzelcu
Życie
środa, 19 czerwca 2019, 11:11

PZN zatrudni elektryka

PZN Sp. z o.o. zatrudni pracowników w zawodzie elektryka. Zainteresowane...