NaStyku.pl

Tymczasowy zakaz wjazdu w ul. Boh. Getta w Zgorzelcu

W piątek (7 czerwca) w godzinach 7.00-16.00 zostanie wprowadzony zakaz wjazdu w ul. Boh. Getta od skrzyżowania z ul. E. Plater i ul. Langiewicza.
Rewitalizacja ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu
Rewitalizacja ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu

Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji informuje, że w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi związanymi z przebudową ul. Boh. Getta w ramach zadania pn."Rewitalizacja Śródmieścia w Zgorzelcu III etap" oraz  zgodnie z wprowadzoną tymczasową organizacją ruchu w dniu 07.06.2019. w godz. 7-16 zostanie wprowadzony zakaz wjazdu w ul. Boh. Getta od skrzyżowania z ul. E. Plater i ul. Langiewicza.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Połączyło nas sprzątanie świata

Eko eskapada Naszej Ziemi. Pierwszy przystanek - Zgorzelec

Życie
czwartek, 12 września 2019, 14:57
W piątek, 13 września, do Zgorzelca dotrze jubileuszowa eko eskapada Fundacji Nasza Ziemia. Nasze miasto będzie pierwszym przystankiem jubileuszowej podróży fundacji i jej założycielki Miry Stanisławskiej – Meysztowicz.

Zobacz również