NaStyku.pl

Tymczasowy zakaz wjazdu w ul. Boh. Getta w Zgorzelcu

W piątek (7 czerwca) w godzinach 7.00-16.00 zostanie wprowadzony zakaz wjazdu w ul. Boh. Getta od skrzyżowania z ul. E. Plater i ul. Langiewicza.
Rewitalizacja ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu
Rewitalizacja ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu

Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji informuje, że w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi związanymi z przebudową ul. Boh. Getta w ramach zadania pn."Rewitalizacja Śródmieścia w Zgorzelcu III etap" oraz  zgodnie z wprowadzoną tymczasową organizacją ruchu w dniu 07.06.2019. w godz. 7-16 zostanie wprowadzony zakaz wjazdu w ul. Boh. Getta od skrzyżowania z ul. E. Plater i ul. Langiewicza.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

znak C-2

Wyjeżdżając z Görlitz skręcisz w prawo

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 15:22
Uwaga kierowcy! 25 czerwca 2019 r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu przy Moście Jana Pawła II w Zgorzelcu. Kierowcy wyjeżdżający z Niemiec będą musieli skręcić w prawo.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 12:21
Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.

Zobacz również

Oferta pracy: elektryk w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami w Zgorzelcu
Życie
środa, 19 czerwca 2019, 11:11

PZN zatrudni elektryka

PZN Sp. z o.o. zatrudni pracowników w zawodzie elektryka. Zainteresowane...