NaStyku.pl

Spadkobiercy poszukiwani

Dom Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu poszukuje spadkobierców zmarłego mieszkańca. Pozostawiony po zmarłym depozyt to ponad 19 tys. złotych.
fot. ilustracyjne
fot. ilustracyjne

Dom Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu poszukuje spadkobierców zmarłego mieszkańca:

Pana Edwarda Kornaka urodzonego dnia 08 grudnia 1927 r., syn Jana i Rozalii.

Pozostawiony po zmarłym depozyt w wysokości 19.440,35 zł wchodzi w skład masy spadkowej i będzie wypłacany spadkobiercom zmarłego po przedłożeniu przez nich prawomocnego postanowienia sądu o nabyciu spadku.

Niepodjęcie depozytu przez spadkobierców w terminie 3 lat od daty zawiadomienia spowoduje, ż depozyt przejdzie na własność Skarbu Państwa, zgodnie z ustawą z dnia 18 października 2006 r. (Dz.U.Nr 208, poz. 1537 z dnia 21.11.2006 r.) o likwidacji niepodjętego depozytu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Regularni okradał sklepy. W końcu został zatrzymany

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:55
Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Mężczyzna regularnie wynosił towar podczas nieuwagi obsługi. Spowodował straty na blisko 3 tys. złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Okradł ojca swojej dziewczyny

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:40
Ten młodzieniec raczej nie zostanie zięciem tego mężczyzny. 19-latek z mieszkania ojca swojej dziewczyny wyniósł zegarki, bransoletkę, łańcuszek a nawet rower. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również