NaStyku.pl

Przedłuża się przebudowa ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu

Mieszkańcy Zgorzelca muszą uzbroić się w cierpliwość. Planowane zakończenie przebudowy ul. Bohaterów Getta oddala się w czasie. Wykonawca złożył wniosek o wydłużenie terminu prowadzonych prac.
Ulica Bohaterów Getta w Zgorzelcu w trakcie przebudowy
Ulica Bohaterów Getta w Zgorzelcu w trakcie przebudowy

Spółka ABM Zgorzelec, wykonawca przebudowy ulicy Bohaterów Getta i skrzyżowania ulic Warszawskiej, Staszica, Daszyńskiego, Okrzei, Bohaterów Getta, wystąpiła do Urzędu Miasta Zgorzelec z wnioskiem o wydłużenie terminu realizacji robót do 31 grudnia 2019 r. W uzasadnieniu wskazano wystąpienie niezależnych od wykonawcy utrudnień uniemożliwiających prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem.

Powody opóźnienia i zasadność wniosku były badane przez inspektora nadzoru sprawującego z naszego ramienia nadzór nad przebiegiem budowy. Po zapoznaniu się z przedstawioną przez wykonawcę robót dokumentacją, zarekomendował on przedłużenie terminu do końca roku, zastrzegając przy tym konieczność wykonania prac bez względu na warunki atmosferyczne – informują w komunikacie urzędnicy.

Przebudowa ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu

Przebudowa ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu

Przebudowa ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu

 

Przebudowa ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu

 

Remont Bohaterów Getta - Zobacz jak będzie wyglądało po remoncie!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany sprzęt / fot. KPP Zgorzelec

Włamywacze zatrzymani. Czekał na nich właściciel obiektu

Życie
piątek, 29 maja 2020, 09:04
Sporo lat za kratami grozi trzem mężczyznom, którzy dwukrotnie włamali się do jednego ze zgorzeleckich obiektów użytkowych. Za drugim razem właściciel przygotował zasadzkę. Ujął złodziei na gorącym uczynku.

Zobacz również