NaStyku.pl

Poszukiwani zatrzymani przez policję. Mężczyźni trafili do aresztu

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni w trakcie interwencji zatrzymali poszukiwanego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Dodatkowo drugiego poszukiwanego zatrzymali funkcjonariusze SPPP z Legnicy.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

W dniu 31 maja 2023 roku funkcjonariusze Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Bogatyni w trakcie przeprowadzonej interwencji zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy wZgorzelcu do odbycia kary jednego roku i czterech miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

Tego samego dnia funkcjonariusze policji z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy w trakcie patrolu zatrzymali drugiego 22-letniego mężczyznę, także mieszkańca rejonu zgorzeleckiego, który miał z kolei do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności. Mężczyzna w ślad za poprzednikiem zostanie przekazany do AŚ Jelenia Góra.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również