NaStyku.pl

Pogoda na wtorek dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca

Przed nami chłodny wtorek ale z umiarkowany zachmurzeniem w powiecie zgorzeleckim. Sprawdź szczegółową prognozę pogody dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Prognoza pogody dla Zgorzelca

Wtorek w Zgorzelcu zapowiada się z zachmurzeniem umiarkowanym i chłodno. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna 0. Wiatr osiągnie prędkość 14 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 89 %. Ciśnienie 1037 hPa. Biomet będzie korzystny.

Prognoza pogody dla Bogatyni

Wtorek w Bogatyni zapowiada się chłodno i z umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 5 stopni Celsjusza, a odczuwalna 2. Wiatr osiągnie prędkość 14 km/h. Ciśnienie 1035 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie 90 %. Biomet będzie korzystny.

Prognoza pogody dla Pieńska

Wtorek w Pieńsku zapowiada się zimno i z umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 4 stopnie Celsjusza, a odczuwalna 0. Wiatr osiągnie w porywach prędkość 14 km/h. Ciśnienie powietrza 1037 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie 90 %. Biomet będzie korzystny. 

Prognoza pogody dla Węglińca

Wtorek w Węglińcu zapowiada się chłodno i z umiarkowanym zachmurzniem. W ciągu dnia temperatura osiągnie maksymalnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna 0. Wiatr osiągnie prędkość 14 km/h. Wilgotność powietrza 91 %. Ciśnienie 1037 hPa. Biomet będzie korzystny. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. OSP Pieńsk

Pożar domu jednorodzinnego w Dłużynie Dolnej

Życie
czwartek, 26 stycznia 2023, 09:31
W czwartek przed godziną 6 rano doszło do rozległego pożaru domu jednorodzinnego w Drużynie Dolnej. Mimo szybkiej akcji strażaków z powiatu zgorzeleckiego, piątro budynku uległo spaleniu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
LO w Zgorzelcu

Śniadeccy szkołą olimpijczyków

Życie
czwartek, 26 stycznia 2023, 09:13
Dobre przygotowanie do Olimpiady Historycznej wymaga zapamiętania dużej ilości faktów i dat, ale nie tylko.

Zobacz również