NaStyku.pl

Pogoda na środę dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca

Przed nami dzień z umiarkowanym zachmurzeniem w powiecie zgorzeleckim. Po południu mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Sprawdź szczegółową prognozę pogody na środę dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Prognoza pogody dla Zgorzelca

Środa w Zgorzelcu zapowiada się z umiarkowanym zachmurzeniem. Po południu mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 5 stopni Celsjusza, a odczuwalna 0. Wiatr osiągnie prędkość 22 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 63 %. Ciśnienie 1014 hPa. Biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody dla Bogatyni

Środa w Bogatyni zapowiada się z umiarkowanym zachmurzeniem i opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 5 stopni Celsjusza, a odczuwalna 2. Wiatr osiągnie prędkość 18 km/h. Ciśnienie 1015 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie 68 %. Biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody dla Pieńska

Środa w Pieńsku zapowiada się z umiarkowanym zachmurzeniem i opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 5 stopni Celsjusza, a odczuwalna 1. Wiatr osiągnie w porywach prędkość 22 km/h. Ciśnienie powietrza 1014 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie 62 %. Biomet będzie niekorzystny. 

Prognoza pogody dla Węglińca

Środa w Węglińcu zapowiada się z zachmurzeniem umiarkowanym i z przelotnymi opadami deszczu. W ciągu dnia temperatura osiągnie maksymalnie 5 stopni Celsjusza, a odczuwalna 1. Wiatr osiągnie prędkość 22 km/h. Wilgotność powietrza 62 %. Ciśnienie 1014 hPa. Biomet będzie niekorzystny. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również