NaStyku.pl

Od 10 czerwca skrócenie kursów autobusów miejskich

Korzystasz z komunikacji miejskiej? Od poniedziałku (10.06) linie miejskie nr 1, 2s i 3 będą rozpoczynały i kończyły kurs przy ul. Lubańskiej w Zgorzelcu. Skrócenie kursów autobusowych jest uzależnione od remontu ul. Bolesławieckiej.
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje

Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, że w związku z prowadzonym remontem ul. Bolesławieckiej, nieodpowiednim stanem technicznym nawierzchni drogi oraz niebezpieczeństwem powstającym podczas przejazdu autobusów w rejonie wykonywanych wykopów od 10 czerwca 2019 r. do czasu zakończenia prac drogowych kursowanie autobusów komunikacji miejskiej obsługujących linie nr 1, 2s oraz 3 zostaje zawieszone na odcinku od ul. Bolesławieckiej do Jędrzychowic. Kursy będą się rozpoczynały oraz kończyły na przystankach przy ul. Lubańskiej (na wysokości numeru 30). Za utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja!

Informujemy, że wydział infrastruktury Urzędu Miasta Zgorzelec, sprawdza możliwość wyznaczenia na czas trwania remontu trasy zastępczej z przystankiem położonym możliwie jak najbliżej osiedla przy gazowni, aby zapewnić jego mieszkańcom połączenie komunikacyjne z miastem. Prowadzone są także w tej sprawie rozmowy z przewoźnikiem obsługującym miejskie linie komunikacyjne. Wyniku ustaleń powinny być znane w wtorek, 11 czerwca.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Połączyło nas sprzątanie świata

Eko eskapada Naszej Ziemi. Pierwszy przystanek - Zgorzelec

Życie
czwartek, 12 września 2019, 14:57
W piątek, 13 września, do Zgorzelca dotrze jubileuszowa eko eskapada Fundacji Nasza Ziemia. Nasze miasto będzie pierwszym przystankiem jubileuszowej podróży fundacji i jej założycielki Miry Stanisławskiej – Meysztowicz.

Zobacz również