NaStyku.pl

Od 10 czerwca skrócenie kursów autobusów miejskich

Korzystasz z komunikacji miejskiej? Od poniedziałku (10.06) linie miejskie nr 1, 2s i 3 będą rozpoczynały i kończyły kurs przy ul. Lubańskiej w Zgorzelcu. Skrócenie kursów autobusowych jest uzależnione od remontu ul. Bolesławieckiej.
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje

Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, że w związku z prowadzonym remontem ul. Bolesławieckiej, nieodpowiednim stanem technicznym nawierzchni drogi oraz niebezpieczeństwem powstającym podczas przejazdu autobusów w rejonie wykonywanych wykopów od 10 czerwca 2019 r. do czasu zakończenia prac drogowych kursowanie autobusów komunikacji miejskiej obsługujących linie nr 1, 2s oraz 3 zostaje zawieszone na odcinku od ul. Bolesławieckiej do Jędrzychowic. Kursy będą się rozpoczynały oraz kończyły na przystankach przy ul. Lubańskiej (na wysokości numeru 30). Za utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja!

Informujemy, że wydział infrastruktury Urzędu Miasta Zgorzelec, sprawdza możliwość wyznaczenia na czas trwania remontu trasy zastępczej z przystankiem położonym możliwie jak najbliżej osiedla przy gazowni, aby zapewnić jego mieszkańcom połączenie komunikacyjne z miastem. Prowadzone są także w tej sprawie rozmowy z przewoźnikiem obsługującym miejskie linie komunikacyjne. Wyniku ustaleń powinny być znane w wtorek, 11 czerwca.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

znak C-2

Wyjeżdżając z Görlitz skręcisz w prawo

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 15:22
Uwaga kierowcy! 25 czerwca 2019 r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu przy Moście Jana Pawła II w Zgorzelcu. Kierowcy wyjeżdżający z Niemiec będą musieli skręcić w prawo.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 12:21
Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.

Zobacz również

Oferta pracy: elektryk w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami w Zgorzelcu
Życie
środa, 19 czerwca 2019, 11:11

PZN zatrudni elektryka

PZN Sp. z o.o. zatrudni pracowników w zawodzie elektryka. Zainteresowane...