NaStyku.pl

Nalot na nielegalny salon gier hazardowych w Bogatyni

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Zgorzelcu wkroczyli do kolejnego salonu gier hazardowych na terenie Bogatyni. Mundurowi zarekwirowali 3 automaty.
Automaty do gier hazardowych / fot. KPP Zgorzelec
Automaty do gier hazardowych / fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą w jednym z lokali na terenie Bogatyni zarekwirowali 3 automaty do gier. Jak informuje podkom. Agnieszka Goguł, na ujawnionych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest specjalna koncesja. Zabezpieczone urządzenia przekazano funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie.

Przypominamy, za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym są umieszczane.

Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Poszukiwani opiekunowie prawni

Nabór na opiekuna prawnego

Życie
czwartek, 06 sierpnia 2020, 16:06
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu poszukuje kandydatów na opiekunów prawnych dla osób całkowicie ubezwłasnowolnionych.
szybka gotówka

Sposób na nieprzewidziane wydatki? Pożyczka online!

Życie
wtorek, 04 sierpnia 2020, 12:21
Szukasz sposobu na szybką gotówką? Jest na to rozwiązanie - pożyczki online! Brak konieczności wizyty w placówce pożyczkodawcy oraz mniejsze formalności związane z jej zaciągnięciem to tylko niektóre z zalet.

Zobacz również