NaStyku.pl

Mamy nowy Rodzinny Dom Dziecka

8 lutego br. utworzony został nowy Rodzinny Dom Dziecka, w którym schronienie otrzyma ośmioro dzieci z powiatu zgorzeleckiego.
Rodzinny Dom Dziecka w Jarach / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Rodzinny Dom Dziecka w Jarach / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Pod opiekę rodziny prowadzącej Rodzinny Dom Dziecka trafiło już dwoje dzieci, a kolejne są już w drodze. Dzięki współpracy między powiatami udało się utworzyć Rodzinny Dom Dziecka w Jarach w powiecie trzebnickim.

Konsekwentnie prowadzona przez Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego polityka społeczna jest odpowiedzią na wciąż istniejące wyzwania w zakresie zastępczej pieczy rodzinnej dla zapewnienia należytych warunków do rozwoju i wychowania dziecka.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Ruszają remonty cząstkowe dróg

Ruszają remonty cząstkowe dróg

Życie
piątek, 26 lutego 2021, 10:35
Wydział Infrastruktury informuję o rozpoczęciu prac związanych z prowadzeniem remontów cząstkowych dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Zgorzelec.

Zobacz również