NaStyku.pl

DL City przechodzi metamorfozę i zaprasza Was do wspólnej zabawy!

DL City Zgorzelec organizuje konkurs plastyczny, w którym należy zaprojektować wymarzony plac zabaw! Jest o co walczyć! Oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych, zwycięski pomysł zostanie przekuty w konkretny projekt!
DL City Zgorzelec: Zaprojektuj wymarzony plac zabaw dla dzieci!
DL City Zgorzelec: Zaprojektuj wymarzony plac zabaw dla dzieci!

Użyj wyobraźni

Jak powinien wyglądać idealny plac zabaw? Powinien mieć zakręcone zjeżdżalnie, trampoliny, basen po brzegi wypełniony kulkami, a może tor do parkuru? Każde dziecko (i to młodsze, i to nieco starsze) na pewno ma swoją wizję! Jesteśmy pewni, że niejednego dorosłego zaskoczyliby swoją wyobraźnią i kreatywnością. Teraz nawet najbardziej „odjechane” pomysły Twojej pociechy mają szanse zostać zrealizowane…

Stwórz w dowolnej technice wymarzony plac zabaw

DL City Zgorzelec (dawna Plaza) organizuje dla najmłodszych klientów konkurs plastyczny, którego celem jest stworzenie idealnej przestrzeni dla dzieci. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie wymarzonego placu zabaw. Technika jest dowolna – może to być praca płaska lub przestrzenna, malowana, wydzierana, wyklejana… Jaka tylko chcesz!

A jest o co powalczyć!

Nagrodą główną w konkursie jest deskorolka elektryczna, kosze pełne słodyczy, bon zakupowy oraz największy hit, czyli odwzorowanie projektu zwycięzcy przy budowie placu zabaw na części foodcourt w DL City Zgorzelec. Wszyscy uczestnicy otrzymają prezenty upominkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Szczegóły

W konkursie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 3. a 20. rokiem życia. Gotowe prace plastyczne należy dostarczyć do Centrum Handlowego DL City Zgorzelec. Do projektu nie zapomnij dołączyć danych i numeru telefonu. Termin mija 18 października o godzinie 20:00. Wszystkie prace zostaną ocenione przez powołaną komisję, a ogłoszenie wyników odbędzie się 20 października na stronie internetowej www.dlcityzgorzelec.pl oraz Facebooku.

Wchodzisz w to?

Jeśli tak, to przeczytaj uważnie regulamin konkursu, który znajduje się na stronie internetowej centrum i do dzieła :)

 

Bądź częścią zmian, które czekają DL City Zgorzelec! Stwórzmy to miejsce razem!

 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Komputer

Dostałeś mailem wezwanie na policję? Uważaj, to oszustwo!

Życie
wtorek, 20 października 2020, 08:49
Dostałeś wezwanie na policję drogą elektroniczną? Uważaj, to oszustwo! Pobieranie i otworzenie załączonego do wiadomości pliku może zainfekować Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
Policjant / zdjęcie ilustracyjne

10 lat „odsiadki”

Życie
poniedziałek, 19 października 2020, 12:04
Włamanie do auta i kradzież ekspresu do kawy, klucza do kół oraz karty bankomatowej, niezatrzymanie się do kontroli drogowej i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów - 42-latek może spędzić za więziennymi murami nawet dekadę.

Zobacz również

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Życie
poniedziałek, 19 października 2020, 10:39

Znów zawyją syreny alarmowe

20 października 2020 r. zostanie przeprowadzony powiatowy trening systemu wczesnego...