NaStyku.pl

Bogatynia: 16-latek ukradł rower o wartości 1200 złotych. Sprawą zajmie się sąd rodzinny

Policjanci z Bogatyni zatrzymali sprawcę kradzieży roweru. Jednoślad został skradziony z holu jednego ze sklepów na terenie miasta. W tej sprawie został zatrzymany 16-latek.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni realizując czynności ukierunkowane na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu,  na podstawie posiadanych informacji ustalili tożsamość sprawcy kradzieży roweru o wartości 1200 złotych. Sprawcą kradzieży okazał się 16-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który został zatrzymany i za swój czyn odpowie przed Sądem Rodzinnym. Zatrzymany nieletni nie był znany z wcześniejszych kradzieży. Odzyskane mienie zostanie przekazane pokrzywdzonemu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również