NaStyku.pl

29-latek z zarzutem kradzieży roweru

Do 5 lat więzienia grozi 29-latkowi, który pod koniec listopada ubiegłego roku spod jednego ze sklepów w Pieńsku ukradł rower.
Rower / zdjęcie ilustracyjne / KPP Zgorzelec
Rower / zdjęcie ilustracyjne / KPP Zgorzelec

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku pod koniec listopada ubiegło roku otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru spod jednego ze sklepów w Pieńsku. Mundurowi wytypowali, a następnie zatrzymali sprawcę. Złodziejem okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży roweru o wartości około 2 tys. zł. Przyznał się do winy.

Podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności zmierzające do odzyskania utraconego mienia.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również