NaStyku.pl

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany

Policjanci kryminalni aresztowali 35-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas przeszukania posesji zatrzymanego mundurowi znaleźli także samochody skradzione na terenie Niemiec.
Policjanci na posesji poszukiwanego mężczyzny znaleźli dwa skradzione na terenie Niemiec auta| materiały prasowe KPP Zgorzelec
Policjanci na posesji poszukiwanego mężczyzny znaleźli dwa skradzione na terenie Niemiec auta| materiały prasowe KPP Zgorzelec

 

Kryminalni zatrzymali 35-letniego mieszkańca Bogatyni, na którym ciążył wyrok pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w swojej rodzinnej miejscowości. Podczas zatrzymania uwagę funkcjonariuszy zwróciły zaparkowane na przydomowym parkingu samochody marki Skoda Superb oraz Ford Transit. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że zostały one skradzione na terenie Niemiec. Udowodniono, że pojazdy należą do 35-latka.

Auta o wartości blisko 100 tys. zł zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Bogatynianin trafił do aresztu, skąd został przewieziony do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Za kratkami może spędzić jednak znacznie więcej czasu... Mężczyzna odpowie teraz za paserstwo pojazdów, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również