NaStyku.pl

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany

Policjanci kryminalni aresztowali 35-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas przeszukania posesji zatrzymanego mundurowi znaleźli także samochody skradzione na terenie Niemiec.
Policjanci na posesji poszukiwanego mężczyzny znaleźli dwa skradzione na terenie Niemiec auta| materiały prasowe KPP Zgorzelec
Policjanci na posesji poszukiwanego mężczyzny znaleźli dwa skradzione na terenie Niemiec auta| materiały prasowe KPP Zgorzelec

 

Kryminalni zatrzymali 35-letniego mieszkańca Bogatyni, na którym ciążył wyrok pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w swojej rodzinnej miejscowości. Podczas zatrzymania uwagę funkcjonariuszy zwróciły zaparkowane na przydomowym parkingu samochody marki Skoda Superb oraz Ford Transit. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że zostały one skradzione na terenie Niemiec. Udowodniono, że pojazdy należą do 35-latka.

Auta o wartości blisko 100 tys. zł zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Bogatynianin trafił do aresztu, skąd został przewieziony do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Za kratkami może spędzić jednak znacznie więcej czasu... Mężczyzna odpowie teraz za paserstwo pojazdów, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony Volkswagen Vento (fot.: KPP Bolesławiec)

Najpierw ukradł samochód, a później paliwo ze stacji benzynowej

Życie
środa, 23 maja 2018, 12:18
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukradł auto osobowe z jednego z jeleniogórskich parkingów. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu bolesławieckiego, po tym jak zatankował pojazd, nie uiścił opłaty za paliwo i odjechał.

Zobacz również

Wręczenie promes odbyło się 22 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (fot. UMWD)
Życie
środa, 23 maja 2018, 10:51

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Gmina Zgorzelec znalazła się wśród 24 samorządów, które otrzymały wsparcie...