NaStyku.pl

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany

Policjanci kryminalni aresztowali 35-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas przeszukania posesji zatrzymanego mundurowi znaleźli także samochody skradzione na terenie Niemiec.
Policjanci na posesji poszukiwanego mężczyzny znaleźli dwa skradzione na terenie Niemiec auta| materiały prasowe KPP Zgorzelec
Policjanci na posesji poszukiwanego mężczyzny znaleźli dwa skradzione na terenie Niemiec auta| materiały prasowe KPP Zgorzelec

 

Kryminalni zatrzymali 35-letniego mieszkańca Bogatyni, na którym ciążył wyrok pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w swojej rodzinnej miejscowości. Podczas zatrzymania uwagę funkcjonariuszy zwróciły zaparkowane na przydomowym parkingu samochody marki Skoda Superb oraz Ford Transit. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że zostały one skradzione na terenie Niemiec. Udowodniono, że pojazdy należą do 35-latka.

Auta o wartości blisko 100 tys. zł zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Bogatynianin trafił do aresztu, skąd został przewieziony do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Za kratkami może spędzić jednak znacznie więcej czasu... Mężczyzna odpowie teraz za paserstwo pojazdów, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

W połowie lutego, w siedzibie Fundacji "Nasze Dzieci" rozpoczął działalność Klub Rodzica.| materiały prasowe UM Zgorzelec

Klub Rodzica dla mamy i taty

Życie
czwartek, 22 lutego 2018, 08:33
Jeśli chcesz poznać innych rodziców, wymieniać się doświadczeniami, korzystać z fachowych porad specjalistów różnych dziedzin, a przede wszystkim poszukujesz odpowiedzi na pytania związane z rodzicielstwem to ten klub jest dla Ciebie!

Zobacz również