NaStyku.pl

Sprawcy włamań z zarzutami

10 maja śledczy przedstawili dwóm mężczyznom zarzuty kradzieży z włamaniem do pomieszczeń mieszkalnych i usługowych na terenie Zgorzelca.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mają na swoim koncie liczne kradzieże z włamaniami. Jeden z nich, 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego włamał się do jednego z lokali usługowych, skąd ukradł łącznie około 4 tys. zł. Następnie z pomocą 30-letniego kolegi dokonał kolejnego przestępstwa, włamując się tym razem do mieszkania. Według ustaleń, zatrzymani dokonali zaboru pieniędzy oraz biżuterii. Dodatkowo, 30-latek przyznał się do posiadania środków odurzających w postaci 15 gram marihuany.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Zostali także zatrzymani w PDOZ. Według śledczych, sprawcy dopuścili się również innych przestępstw na terenie Bolesławca.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również