NaStyku.pl

Sprawcy włamań z zarzutami

10 maja śledczy przedstawili dwóm mężczyznom zarzuty kradzieży z włamaniem do pomieszczeń mieszkalnych i usługowych na terenie Zgorzelca.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mają na swoim koncie liczne kradzieże z włamaniami. Jeden z nich, 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego włamał się do jednego z lokali usługowych, skąd ukradł łącznie około 4 tys. zł. Następnie z pomocą 30-letniego kolegi dokonał kolejnego przestępstwa, włamując się tym razem do mieszkania. Według ustaleń, zatrzymani dokonali zaboru pieniędzy oraz biżuterii. Dodatkowo, 30-latek przyznał się do posiadania środków odurzających w postaci 15 gram marihuany.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Zostali także zatrzymani w PDOZ. Według śledczych, sprawcy dopuścili się również innych przestępstw na terenie Bolesławca.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz / fot.  Renata Dąbrowska / Facebook: Paweł Adamowicz

AKTUALIZACJA: Dwa dni żałoby narodowej. W regionie zawyją syreny alarmowe

Życie
piątek, 18 stycznia 2019, 13:44
Na terenie powiatu zgorzeleckiego zawyją syreny alarmowe.W ten sposób powiat odda hołd zmarłemu Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Mieszkańcy Zgorzelca planują się także spotkać przy Krzyżu Milenijnym, by w ciszy zapalić ostatnie światełko pamięci.

Zobacz również

Nielegalne automaty do gier hazardowych zarekwirowane przez zgorzeleckich policjantów / fot. KPP Zgorzelec
Życie
czwartek, 17 stycznia 2019, 11:30

Cztery automaty bez licencji

Cztery automaty do gier hazardowych zabezpieczyli legniccy funkcjonariusze celno-skarbowi wspólnie...
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Życie
środa, 16 stycznia 2019, 09:03

Uciekał przed policją

Policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie zatrzymali 22-latka, który kierując...