NaStyku.pl

Sprawcy włamań z zarzutami

10 maja śledczy przedstawili dwóm mężczyznom zarzuty kradzieży z włamaniem do pomieszczeń mieszkalnych i usługowych na terenie Zgorzelca.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mają na swoim koncie liczne kradzieże z włamaniami. Jeden z nich, 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego włamał się do jednego z lokali usługowych, skąd ukradł łącznie około 4 tys. zł. Następnie z pomocą 30-letniego kolegi dokonał kolejnego przestępstwa, włamując się tym razem do mieszkania. Według ustaleń, zatrzymani dokonali zaboru pieniędzy oraz biżuterii. Dodatkowo, 30-latek przyznał się do posiadania środków odurzających w postaci 15 gram marihuany.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Zostali także zatrzymani w PDOZ. Według śledczych, sprawcy dopuścili się również innych przestępstw na terenie Bolesławca.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również