NaStyku.pl

Sprawcy włamań z zarzutami

10 maja śledczy przedstawili dwóm mężczyznom zarzuty kradzieży z włamaniem do pomieszczeń mieszkalnych i usługowych na terenie Zgorzelca.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.
Sprawcy włamań w Zgorzelcu zatrzymani.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mają na swoim koncie liczne kradzieże z włamaniami. Jeden z nich, 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego włamał się do jednego z lokali usługowych, skąd ukradł łącznie około 4 tys. zł. Następnie z pomocą 30-letniego kolegi dokonał kolejnego przestępstwa, włamując się tym razem do mieszkania. Według ustaleń, zatrzymani dokonali zaboru pieniędzy oraz biżuterii. Dodatkowo, 30-latek przyznał się do posiadania środków odurzających w postaci 15 gram marihuany.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Zostali także zatrzymani w PDOZ. Według śledczych, sprawcy dopuścili się również innych przestępstw na terenie Bolesławca.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony Volkswagen Vento (fot.: KPP Bolesławiec)

Najpierw ukradł samochód, a później paliwo ze stacji benzynowej

Życie
środa, 23 maja 2018, 12:18
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukradł auto osobowe z jednego z jeleniogórskich parkingów. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu bolesławieckiego, po tym jak zatankował pojazd, nie uiścił opłaty za paliwo i odjechał.

Zobacz również

Wręczenie promes odbyło się 22 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (fot. UMWD)
Życie
środa, 23 maja 2018, 10:51

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Gmina Zgorzelec znalazła się wśród 24 samorządów, które otrzymały wsparcie...