NaStyku.pl

Nowy zastępca komendanta zgorzeleckiej straży pożarnej

Mł. kpt. Grzegorz Fleszar został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)

Nominację na nowe stanowisko wręczył mu dolnośląski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Adam Konieczny, który podkreślił, że każdy awans niesie za sobą satysfakcję, jest wyrazem uznania i zaufania, ale także nakłada nowe obowiązki i zadania, z którymi trzeba się zmierzyć.

W przypadku mł. kpt. Grzegorza Fleszara niewątpliwie wielkim atutem jest to, że od początku swojej zawodowej służby tj. od 2005 r. jest związany ze zgorzelecką komendą. Zna więc realia tej jednostki na wylot. Zwłaszcza, że w minionych latach pełnił służbę na stanowiskach ratownika w JRG PSP, a także w sekcji kontrolno-rozpoznawczej komendy. Dowodził też wieloma akcjami ratowniczo-gaśniczymi, z których najbardziej spektakularna miała miejsce w 2010 r., kiedy to podczas walki z powodzią w Głogowie wykazał się ofiarnością i odwagą.

Obecnie stoją przed nim nowe wyzwania, na które jak zapewnia odpowie dalszą wzorową służbą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dżungla na poboczach powiatowych dróg

Dżungla na poboczach

Życie
piątek, 22 czerwca 2018, 16:38
Krótka historia stanu dróg powiatowych w powiecie zgorzeleckim. Dramat w 6 aktach.

Zobacz również

Tegoroczny Finał Dni Zgorzelca odbędzie się przy hali PGE Turów Arena.
Życie
piątek, 22 czerwca 2018, 09:16

Finał Dni Zgorzelca!

W tym roku, z powodu prac związanych z rewitalizacją Parku...