NaStyku.pl

Nowy zastępca komendanta zgorzeleckiej straży pożarnej

Mł. kpt. Grzegorz Fleszar został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)

Nominację na nowe stanowisko wręczył mu dolnośląski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Adam Konieczny, który podkreślił, że każdy awans niesie za sobą satysfakcję, jest wyrazem uznania i zaufania, ale także nakłada nowe obowiązki i zadania, z którymi trzeba się zmierzyć.

W przypadku mł. kpt. Grzegorza Fleszara niewątpliwie wielkim atutem jest to, że od początku swojej zawodowej służby tj. od 2005 r. jest związany ze zgorzelecką komendą. Zna więc realia tej jednostki na wylot. Zwłaszcza, że w minionych latach pełnił służbę na stanowiskach ratownika w JRG PSP, a także w sekcji kontrolno-rozpoznawczej komendy. Dowodził też wieloma akcjami ratowniczo-gaśniczymi, z których najbardziej spektakularna miała miejsce w 2010 r., kiedy to podczas walki z powodzią w Głogowie wykazał się ofiarnością i odwagą.

Obecnie stoją przed nim nowe wyzwania, na które jak zapewnia odpowie dalszą wzorową służbą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również