NaStyku.pl

Nowy zastępca komendanta zgorzeleckiej straży pożarnej

Mł. kpt. Grzegorz Fleszar został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)

Nominację na nowe stanowisko wręczył mu dolnośląski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Adam Konieczny, który podkreślił, że każdy awans niesie za sobą satysfakcję, jest wyrazem uznania i zaufania, ale także nakłada nowe obowiązki i zadania, z którymi trzeba się zmierzyć.

W przypadku mł. kpt. Grzegorza Fleszara niewątpliwie wielkim atutem jest to, że od początku swojej zawodowej służby tj. od 2005 r. jest związany ze zgorzelecką komendą. Zna więc realia tej jednostki na wylot. Zwłaszcza, że w minionych latach pełnił służbę na stanowiskach ratownika w JRG PSP, a także w sekcji kontrolno-rozpoznawczej komendy. Dowodził też wieloma akcjami ratowniczo-gaśniczymi, z których najbardziej spektakularna miała miejsce w 2010 r., kiedy to podczas walki z powodzią w Głogowie wykazał się ofiarnością i odwagą.

Obecnie stoją przed nim nowe wyzwania, na które jak zapewnia odpowie dalszą wzorową służbą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również