NaStyku.pl

A Ty odważysz się pójść nową drogą? Męską ścieżką?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co właściwie znaczy być mężczyzną? Jak radzisz sobie z własną męskością w relacjach osobistych, rodzinnych i zawodowych? Odpowiedź na te i wiele innych pytań możesz znaleźć na warsztatach dla mężczyzn "Męska Ścieżka".
Czy nachodzą Cię czasem wątpliwości dotyczące roli mężczyzny w zmieniającej się rzeczywistości?
Czy nachodzą Cię czasem wątpliwości dotyczące roli mężczyzny w zmieniającej się rzeczywistości?

W dzisiejszym świecie wielu mężczyzn odczuwa brak prawdziwej relacji z innymi mężczyznami. Relacji pozbawionej rywalizacji i masek, które wielu zakłada przed innymi ludźmi. Relacji opartej na zaufaniu i szczerości. Chyba przyznasz rację, że dzisiaj "męskie rozmowy" toczą się głównie wokół sportu, motoryzacji, czasem kobiet. Są bardzo powierzchowne, a to stanowi problem współczesnego społeczeństwa. Często przyczynami takiego zachowania są niełatwe relacje z ojcem, brak wzorca bądź trudności w okazywaniu zaufania. Mężczyźni często nie czują się pewnie w swojej roli. Bo właściwie kim mają być? Powiernikami czy wojownikami? A może jednym i drugim? Jak sądzisz?

Michał Pyziak oraz Andrzej Rubaj od 2003 roku prowadzą warsztaty dla mężczyzn, którzy chcą poznać swoją naturę i zaprzyjaźnić się ze swoją męskością. Odkryć zarówno własną siłę, jak i wrażliwość. Podczas "Męskiej Ścieżki" czeka Cię przygoda związana z podróżą w głąb siebie w grupie innych mężczyzn i odsłona kolejnych wewnętrznych kurtyn.

Proponowana przez coachów metoda oparta jest na doświadczeniu. W trakcie zajęć uczestnicy przechodzą przez różnego rodzaju ćwiczenia, poprzez które mogą poznać swoje struktury myślenia i działania, poczuć i nazwać emocje, jakie przeżywają, lepiej poznać siebie. Indywidualne wnioski płynące z ćwiczeń pomagają zyskać większą świadomość zasobów własnej mocy i wrażliwości. Rozmowy w parach lub na forum grupy pozwalają usłyszeć perspektywę innych osób i przejrzeć się w niej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

fot. CBŚP
Życie
czwartek, 14 lutego 2019, 23:37

Korupcja w Bogatyni

Policjanci CBŚP i KWP wspólnie z prokuratorami z Wrocławia wyjaśniają...