NaStyku.pl

Życie

Fot.: archiwum własne Natalii Kwaśnickiej

Natalia Kwaśnicka: Edukacja seksualna powinna być obowiązkowa

Życie
środa, 31 stycznia 2018, 12:20
Z jednej strony żyjemy w czasach przesyconych seksem i nagością, z drugiej – nadal mamy problem aby mówić o tym otwarcie. Seks to wciąż temat tabu, co powoduje, że rodzice nie umieją wspierać swoich dzieci w prawidłowym rozwoju tej wrażliwej sfery życia.
Łupem włamywacza padły: pieniądze, biżuteria, telewizory, telefony komórkowe i nawigacje samochodowe.

Włamywał się do mieszkań w Zgorzelcu

Życie
środa, 31 stycznia 2018, 08:54
Policjanci zatrzymali 25-latka, który włamywał się do mieszkań na terenie Zgorzelca. Oprócz tego udowodniono mu także jedno włamanie do pojazdu. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 17 tys. zł.
Tematyka spotkań zostanie w całości poświęcona bezpieczeństwu w naszym mieście.| materiały prasowe UM Zgorzelec

Porozmawiaj o bezpieczeństwie Zgorzelca

Życie
wtorek, 30 stycznia 2018, 13:24
Kradzieże, dewastacje mienia, oszustwa, bójki, awantury domowe, złe parkowanie? Razem powiedzmy temu stop! KPP Zgorzelec oraz burmistrz zapraszają mieszkańców miasta na cykl spotkań pt. Porozmawiajmy o bezpieczeństwie w naszym mieście.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Skradziony samochód był już częściowo rozebrany

Życie
wtorek, 30 stycznia 2018, 09:16
Funkcjonariusze z dolnośląsko – saksońskiej grupy "Nysa" weszli na teren jednej z posesji mieszczącej się w gminie Sulików, gdzie znaleźli skradzionego kilkanaście godzin wcześniej Volkswagena Golfa. Auto było w trakcie rozbierania na części.
Fot.: archiwum własne Natalii Kwaśnickiej

Edukacja seksualna. Porozmawiają o świadomym rodzicielstwie

Życie
wtorek, 30 stycznia 2018, 09:08
Ogólnopolski Strajk Kobiet Zgorzelec zaprasza na spotkanie z Natalią Kwaśnicką, z którą będzie można porozmawiać o świadomym rodzicielstwie, antykoncepcji, chorobach wenerycznych, a także o tym, że stosunek przerywany nie chroni przed zajściem w ciąże.
Meteorolodzy ostrzegają przed silnymi porywami wiatru.

Znów mocniej powieje. Ostrzeżenie meteorologiczne

Życie
poniedziałek, 29 stycznia 2018, 19:07
Silny wiatr znów da o sobie znać. W porywach może osiągnąć prędkość do 80 km/h. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wydał ostrzeżenie w pierwszym stopniu zagrożenia.
Próbował włamać się do sklepu odzieżowego. | fot.: KPP Zgorzelec

Recydywista wpadł na gorącym uczynku

Życie
poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:26
Próbował włamać się do sklepu odzieżowego na terenie Zgorzelca. Wpadł. Podczas sprawdzania w policyjnych bazach danych okazało się, że był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Legnicy. Działał w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa.
Policja

Oszukiwał kobiety w całej Polsce. Wpadł w powiecie zgorzeleckim

Życie
poniedziałek, 29 stycznia 2018, 09:47
Na terenie powiatu zgorzeleckiego zatrzymano 37-latka, który od września 2016 r. był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna oszukiwał swoje ofiary i wyłudzał od nich pieniądze. Łącznie do odsiadki ma 7 lat i 17 miesięcy.