NaStyku.pl

Zawidów: Policyjny pościg zakończony w rowie. Kierujący uciekał bo był naćpany

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED po pościgu zatrzymali kierującego pojazdem marki Nissan. Jak się okazało 32-latek nie posiadał uprawnień do powadzenia pojazdów i dodatkowo był pod wpływem metamfetaminy.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu mundurowi ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego podczas służby na terenie Zawidowa próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Nissan.

Ten jednak pomimo nadawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania, przyśpieszył i zaczął uciekać. Podczas ucieczki przekraczał dozwoloną prędkość i w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Jak się okazało za kierownicą Nissana siedział 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Dodatkowo badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest pod wpływem metamfetaminy - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Samochód trafił na policyjny parking, a kierowca do zgorzeleckiej komendy. Teraz mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: 

Poranny wypadek. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Lubań. Pożar w sklepie spożywczym!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również