NaStyku.pl

Zgorzelec: Poszukiwany złodziej w końcu wpadł w ręce policji

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, który podejrzany jest o liczne kradzieże. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy. Dodatkowo ma do odbycia karę więzienia za wcześniejsze przestępstwa.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali 27-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary więzienia. Mężczyzna podejrzewany był również o liczne kradzieże mienia. 

Zatrzymany trafił do zgorzeleckiej jednostki, gdzie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał sześć zarzutów za kradzieże, gdzie wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 5 tysięcy złotych. 27-latek kradł perfumy, odzież, artykuły spożywcze oraz płyty winylowe - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy.

Za kradzież cudzego mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Na wyrok za popełnione przestępstwa mężczyzna będzie oczekiwał w areszcie, gdzie za wcześniejsze kradzieże ma do odbycia ponad 9 miesięcy więzienia.

Zobacz też: 

Groźny wypadek na DK30. Strażacy wycinali kierowcę z wraku

Zgorzelec: Kolejne auto odholowane przez policjantów. Przypominają by parkować zgodnie z przepisami

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również