NaStyku.pl

Zagłosuj na Zalew Czerwona Woda! Zgorzelecki projekt w konkursie Inwestycja z Perspektywą

Najpotrzebniejsze i budzące zainteresowanie – słowem najlepsze! Takie są właśnie projekty zgłoszone do konkursu „Inwestycja z Perspektywą” – wśród nich zgorzelecki Zalew Czerwona Woda w nowej odsłonie.
fot. Miasto Zgorzelec
fot. Miasto Zgorzelec

Serwis Samorządowy PAP ogłosił kolejną bezpłatną edycję konkursu na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE. Do konkursu zaproszono jednostki samorządu terytorialnego w całym kraju. Miasto Zgorzelec postanowiło pokazać efekt rewolucji jaką przeszedł teren wokół zalewu, dzięki udziałowi w projekcie „Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko-niemieckiego- etap V”.

Konkurs wygrają samorządy, na których projekty zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Nasze zgłoszenie można podejrzeć na stronie: samorzad.pap.pl

Tam też można w bardzo prosty sposób oddać swój głos! Bo w tym konkursie o zwycięstwie decydują głosy internautów!

KONKURS - GŁOSOWANIE NA ZGORZELEC

Głosowanie wystartowało o godz. 10:00 (1 lutego) i potrwa do 10 lutego 2023 r. (do godz. 16:00). Laureatów konkursu poznamy do 5 marca.

Zobacz też: 

Zgorzelec: Strażacy uroczyście pożegnali kolegów, którzy odeszli na emeryturę

Zgorzelec: Inwestycje w mieście w 2023 roku będą kosztować ponad 20 mln złotych. Co zostanie zrealizowane? (WIDEO)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również