NaStyku.pl

Zgorzelec: Strażacy uroczyście pożegnali kolegów, którzy odeszli na emeryturę

W KP Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu miała miejsce uroczysta zmiana służby związana z przejściem na emeryturę dwóch funkcjonariuszy: mł. bryg. Andrzeja Mańkowskiego oraz st. ogn. Krzysztofa Pańkowa.
fot. Aleksandra Cybulska/KP PSP w Zgorzelcu
fot. Aleksandra Cybulska/KP PSP w Zgorzelcu

W uroczystej zmianie służby uczestniczyli: bryg. Artur Czułajewski – Komendant Powiatowy PSP w Zgorzelcu wraz z zastępcą - kpt. Grzegorzem Fleszarem, bryg. Zbigniew Szyszło - Komendant Powiatowy PSP w Lubaniu , Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP - dh Waldemar Błauciak, Pan Rafał Gronicz - Burmistrz Miasta Zgorzelec, funkcjonariusze i pracownicy zgorzeleckiej oraz lubańskiej komendy.

W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy przybliżył przebieg służby i pracy zawodowej odchodzących funkcjonariuszy. W wielu serdecznych słowach podziękował strażakom za ogromny wkład pracy podczas służby, a także podkreślił ich dyspozycyjność oraz zaangażowanie w utrzymywaniu gotowości bojowej sprzętu i pojazdów w tutejszej komendy.

Koleżanki i koledzy z komendy osobiście złożyli życzenia i podziękowali za wieloletnią współpracę.

fot. Aleksandra Cybulska/KP PSP w Zgorzelcu (6)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...