NaStyku.pl

Uporczywie nękał i groził pozbawieniem życia kilku osobom. Trafił do aresztu na 3 miesiące

Do nietypowego ale niebezpiecznego zdarzenia doszło w powiecie bolesławieckim. Mężczyzna, który na stałe mieszkał na terenie Niemiec, uporczywie nękał kilka osób z tamtejszego powiatu.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec
Policjanci na plecenie prokuratora zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o uporczywe nękanie i kierowanie gróźb wobec kobiety oraz grożenie pozbawieniem życia i uszkodzeniem ciała osobom mieszkającym na terenie powiatu bolesławieckiego.
 
28-latek mieszkający na stałe w Niemczech, tylko okazjonalnie przyjeżdżał na teren powiatu bolesławieckiego. Wykorzystując różne komunikatory, uporczywie nękał i groził pokrzywdzonej, która jest dla niego obcą osobą. Ponadto podejrzany kierował również groźby pozbawienia życia i uszkodzenia ciała pod adresem innych osób oraz naruszył nietykalność jednej z nich. Dodatkowo sprawca wysłał szereg pism do Prokuratury i Policji, zawiadamiając o przestępstwach, wiedząc, że ich nie popełniono - informuje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z KPP w Bolesławcu.
Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.  
 

Zobacz też: 

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie wybuchu na stacji paliw w Zgorzelcu

Zatrzymany w Łagowie mężczyzna jest podejrzany o próbę zabójstwa kobiety i dwójki jej dzieci w Siecieborzycach

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również