NaStyku.pl

Uczniowie z „Górnika” na praktykach w Bolonii

Uczniowie zgorzeleckiego „Górnika” wyruszyli do Włoch w celu odbycia 4-tygodniowych praktyk zagranicznych, w których udział biorą klasy 3id oraz 3tsk.
Górnik Zgorzelec
Górnik Zgorzelec

Bolonia przywitała tropikalną temperaturą i wspaniałą architekturą. Uczestnicy zaproszeni zostali na kolację powitalną, podczas której mogli popróbować tradycyjnych włoskich potraw. W pierwszą sobotę po przyjeździe wszyscy udali się na wycieczkę do oddalonej o 100 km miejscowości Rimini, gdzie cały dzień zażywali kąpieli w Adriatyku, a tydzień później zwiedzali zachwycającą Wenecję.

W tygodniu uczniowie oczywiście pracują ucząc się swojego zawodu, doskonalą język angielski, poznają włoski i kosztują przepysznej pizzy, spaghetti bolognese i lasagne. Przed nimi jeszcze dwa tygodnie wspaniałej przygody. Arrivederci w Polsce!

fot. Górnik Zgorzelec (3)

Polecamy: 

Uważaj na Barszcz Sosnowskiego! Ta roślina może silnie poparzyć!

Bogatynia: Kolejne skradzione auta odnalezione na terenie miasta

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również