NaStyku.pl

Kwarantanna w Wydziale Spraw Obywatelskich i Administracyjnych Urzędu Miasta w Zgorzelcu

Z uwagi na nałożoną kwarantannę na pracowników Wydziału Spraw Obywatelskich i Administracyjnych Urzędu Miasta w Zgorzelcu, od 7 kwietnia 2021 r. do odwołania nieczynne będą stanowiska obsługi dowodów osobistych i ewidencji ludności.
Urząd Miasta Zgorzelec, ul. Domańskiego 7
Urząd Miasta Zgorzelec, ul. Domańskiego 7

Aktualizacja (12.04.2021 r.): Ewidencja ludności i dowody osobiste wznawia działalność

Byłeś umówiony? Zadzwoń i zmień termin wizyty

Osoby, które dokonały wcześniejszej rezerwacji terminu w celu: złożenia wniosku na wydanie dowodu osobistego lub jego odbiór proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 75 77 59 915  / 75 77 52 796  w celu  zmiany terminu wizyty

Gdzie można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego?

Zgodnie z obwiązującymi przepisami wniosek  o wydanie dowodu osobistego można złożyć w dowolnym urzędzie gminy na obszarze całego kraju. Poniżej podajemy informacje o najbliższych urzędach:

  • Urząd Gminy Zgorzelec, ul. Kościuszki 70
  • Urząd Gminy Sulików, ul. Dworcowa 5
  • Urząd Miejski Zawidów, Plac  Zwycięstwa 21/22
  • Urząd Miasta i Gminy Pieńsk , Bolesławiecka 29

Wszelkie dodatkowe informacje o funkcjonowaniu Urzędu  można uzyskać, w godzinach pracy Urzędu,  pod nr tel. 75 77 52 796  (Sekretariat II).

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również