NaStyku.pl

Kolejny przetarg na rynek w Zawidowie. Miasto szuka wykonawcy na wymianę przyłączy i oświetlenia

Miasto unieważniło drugi przetarg na roboty budowlane związane z przebudową Placu Zwycięstwa w Zawidowie. Po raz kolejny cena zaproponowana przez wykonawców okazała się wyższa niż ta jaką Urząd Miejski przewidział w budżecie.
Rynek w Zawidowie / fot. Gmina Miejska w Zawidowie
Rynek w Zawidowie / fot. Gmina Miejska w Zawidowie

Kilka dni temu Miasto ogłosiło nowy przetarg, tym razem częściowy, na oświetlenie i przyłącza. Termin składania ofert – 6 grudnia 2019r.

Kilka dni temu (22.11) Urząd Miejski w Zawidowie ogłosił nowy przetarg związany z zawidowskim rynkiem. Tym razem Miasto podzieliło inwestycję na części. Pierwsza obejmuje wymianę przyłączy, hydrantów i zasuw odcinających oraz druga przebudowę oświetlenia drogowego.

Ofertę̨ należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Zawidowie, pok. nr 2 na parterze budynku lub przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Zawidowie, ul. Plac zwycięstwa 21/22, 59-970 Zawidów w terminie do dnia 06.12.2019 r. do godz. 10:30.

To trzeci przetarg, jaki Miasto ogłosiło w związku z przebudową zawidowskiego rynku. Dwa poprzednie unieważniło, gdyż cena zaproponowana przez wykonawców okazała się wyższa niż ta jaką Urząd Miejski przewidział w budżecie na realizację inwestycji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany sprzęt / fot. KPP Zgorzelec

Włamywacze zatrzymani. Czekał na nich właściciel obiektu

Życie
piątek, 29 maja 2020, 09:04
Sporo lat za kratami grozi trzem mężczyznom, którzy dwukrotnie włamali się do jednego ze zgorzeleckich obiektów użytkowych. Za drugim razem właściciel przygotował zasadzkę. Ujął złodziei na gorącym uczynku.

Zobacz również