NaStyku.pl

Kolejny przetarg na rynek w Zawidowie. Miasto szuka wykonawcy na wymianę przyłączy i oświetlenia

Miasto unieważniło drugi przetarg na roboty budowlane związane z przebudową Placu Zwycięstwa w Zawidowie. Po raz kolejny cena zaproponowana przez wykonawców okazała się wyższa niż ta jaką Urząd Miejski przewidział w budżecie.
Rynek w Zawidowie / fot. Gmina Miejska w Zawidowie
Rynek w Zawidowie / fot. Gmina Miejska w Zawidowie

Kilka dni temu Miasto ogłosiło nowy przetarg, tym razem częściowy, na oświetlenie i przyłącza. Termin składania ofert – 6 grudnia 2019r.

Kilka dni temu (22.11) Urząd Miejski w Zawidowie ogłosił nowy przetarg związany z zawidowskim rynkiem. Tym razem Miasto podzieliło inwestycję na części. Pierwsza obejmuje wymianę przyłączy, hydrantów i zasuw odcinających oraz druga przebudowę oświetlenia drogowego.

Ofertę̨ należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Zawidowie, pok. nr 2 na parterze budynku lub przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Zawidowie, ul. Plac zwycięstwa 21/22, 59-970 Zawidów w terminie do dnia 06.12.2019 r. do godz. 10:30.

To trzeci przetarg, jaki Miasto ogłosiło w związku z przebudową zawidowskiego rynku. Dwa poprzednie unieważniło, gdyż cena zaproponowana przez wykonawców okazała się wyższa niż ta jaką Urząd Miejski przewidział w budżecie na realizację inwestycji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 13:15
W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 11:11
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.

Zobacz również