NaStyku.pl

Zuchwała kradzież zabytkowego samochodu [ZDJĘCIA]

Kradzieże nie zawsze odbywają się nocą. Doświadczeni złodzieje wiedzą, że bardzo łatwo kogoś okraść nawet w biały dzień. Przekonali się o tym właściciele zabytkowego Rosengarta z 1932 r., który na początku kwietnia "zniknął" z garażu.
Rosengart z 1932 r. / fot. KPP Zgorzelec
Rosengart z 1932 r. / fot. KPP Zgorzelec

Zuchwała kradzież zabytkowego auta. Złodziej włamał się jednego z garaży na terenie Trzcińca w gminie Bogatynia, skąd wywiózł zabytkowy samochód Rosengart z 1932 r., a także rowery i elektronarzędzia o wartości przekraczającej 53 tys. zł. Komisariat Policji w Bogatyni został poinformowany o zdarzeniu 3 kwietnia. Złodziej wpadł już kolejnego dnia.

We wtorek (9 kwietnia) 34-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze – informuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności zmierzające do odzyskania pozostałego skradzionego mienia.

Rosengart z 1932 r. / fot. KPP Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 13:15
W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 11:11
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.

Zobacz również