NaStyku.pl

ZSZiL ze sprzętem medycznym od Miasta Zgorzelec

W czwartek, 13 października, Burmistrz Zgorzelca – Rafał Gronicz spotkał się z gronem pedagogicznym Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu, aby podziękować szkole i jej pracownikom.
fot. UMZ
fot. UMZ

Podziękowania od burmistrza Zgorzelc, Rafał Gronicz podziękował szkole i jej pracownikom za zaangażowanie w organizacji tegorocznej edycji Europamarathonu oraz złożyć życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. W ręce Dyrektor ZSZiL –  Marty Topolnickiej Burmistrz przekazał od Miasta Zgorzelec sprzęt medyczny w postaci fantoma do resuscytacji oraz plecaka ratowniczego, jak również wręczył upominki wyróżnionym nauczycielom.

fot. UMZ (3) 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również