NaStyku.pl

Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP 2019

25 maja 2019 r. w Zgorzelcu odbędzie się największa impreza harcerska całego Dolnego Śląska.
Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP 2019
Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP 2019

To właśnie w tym dniu odbędzie się Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP Zgorzelec 2019. Tego dnia do Zgorzelca przyjedzie 1338 zuchów, harcerzy, instruktorów oraz seniorów z terenu całego województwa.

Co będą robić tego dnia? Na każdego uczestnika czeka niezwykła przygoda, podczas gry zlotowej przygotowanej przez komendy poszczególnych tras zlotowych, a każda z nich została stworzona w oparciu o hasło zlotu, które brzmi "Klaruj przyszłość!". Po grze głównej na uczestników czekać będzie chorągwiany apel, uroczysta msza święta, a także wieczorne ogniobranie przy blasku ciepłego ogniska.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

znak C-2

Wyjeżdżając z Görlitz skręcisz w prawo

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 15:22
Uwaga kierowcy! 25 czerwca 2019 r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu przy Moście Jana Pawła II w Zgorzelcu. Kierowcy wyjeżdżający z Niemiec będą musieli skręcić w prawo.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 12:21
Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.

Zobacz również

Oferta pracy: elektryk w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami w Zgorzelcu
Życie
środa, 19 czerwca 2019, 11:11

PZN zatrudni elektryka

PZN Sp. z o.o. zatrudni pracowników w zawodzie elektryka. Zainteresowane...