NaStyku.pl

Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP 2019

25 maja 2019 r. w Zgorzelcu odbędzie się największa impreza harcerska całego Dolnego Śląska.
Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP 2019
Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP 2019

To właśnie w tym dniu odbędzie się Zlot Chorągwi Dolnośląskiej ZHP Zgorzelec 2019. Tego dnia do Zgorzelca przyjedzie 1338 zuchów, harcerzy, instruktorów oraz seniorów z terenu całego województwa.

Co będą robić tego dnia? Na każdego uczestnika czeka niezwykła przygoda, podczas gry zlotowej przygotowanej przez komendy poszczególnych tras zlotowych, a każda z nich została stworzona w oparciu o hasło zlotu, które brzmi "Klaruj przyszłość!". Po grze głównej na uczestników czekać będzie chorągwiany apel, uroczysta msza święta, a także wieczorne ogniobranie przy blasku ciepłego ogniska.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Połączyło nas sprzątanie świata

Eko eskapada Naszej Ziemi. Pierwszy przystanek - Zgorzelec

Życie
czwartek, 12 września 2019, 14:57
W piątek, 13 września, do Zgorzelca dotrze jubileuszowa eko eskapada Fundacji Nasza Ziemia. Nasze miasto będzie pierwszym przystankiem jubileuszowej podróży fundacji i jej założycielki Miry Stanisławskiej – Meysztowicz.

Zobacz również