NaStyku.pl

Zgorzelec: Wyniósł ze sklepu towar o wartości 11 tys. złotych

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy Nysa z Wydziału Kryminalnego zatrzymali sprawcę licznych kradzieży sklepowych. 36-latkowi grozi do 5 lat więzienia.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże sklepowe. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze udowodnili 36-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego siedem takich przestępstw. Mężczyzna w sklepach na terenie miasta i gminy Zgorzelec kradł alkohol, artykuły spożywcze, chemiczne oraz perfumy. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła ponad 11 tysięcy złotych.

Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: 

Wywąchana kontrabanda. Pies pomógł w wykryciu nielegalnych wyrobów tytoniowych

Ciało kobiety i jej rocznej córeczki wyłowione ze zbiornika wodnego. To rozszerzone samobójstwo?

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również