NaStyku.pl

Zgorzelec: Okresowy zakaz wstępu do Parku Ujazdowskiego

Nadleśnictwo Pieńsk informuje, że do końca lutego 2024 roku, wprowadzony zostanie okresowy zakaz wstępu do Parku Ujazdowskiego na odcinku od ul. Francuskiej do wiaduktu kolejowego.
fot. Google Maps
fot. Google Maps

Decyzja ta związana jest z koniecznością usunięcia chorych, martwych oraz nadłamanych pędów, gałęzi i konarów w rejonie ścieżek pieszo-rowerowych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia osób tam przebywających. Nadleśnictwo Pieńsk przeprowadziło wraz z końcem stycznia przegląd drzewostanu, w wyniku którego zaistniała konieczność wykonania cięć sanitarnych.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również