NaStyku.pl

Zgorzelec: Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Jolantą Marią Kaletą

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z Jolantą Marią Kaletą, autorką powieści zainspirowanych historią Dolnego Śląska.
fot. Organizator
fot. Organizator

Spotkanie odbędzie się 10 października 2023 r. o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Jolanta Maria Kaleta, z wykształcenia historyczka, pracowała w Muzeum Historycznym Wrocławia i Muzeum Medalierstwa we Wrocławiu, uczyła historii we wrocławskich liceach. Napisała 12 powieści kryminalno-sensacyjnych zainspirowanych tajemnicami Dolnego Śląska z czasów II wojny światowej i skarbami ukrytymi przez uciekających Niemców oraz dwie trylogie.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Deszczówka

Retencja wody w miastach: jak każdy z nas może pomóc?

Życie
niedziela, 26 maja 2024, 13:07
Retencja wody w miastach jest kluczowym elementem w walce z suszą i powodziami. Woda, która zostaje zatrzymana w miejskiej przestrzeni, pomaga w regulacji mikroklimatu, zmniejsza ryzyko podtopień i wspiera bioróżnorodność.
Brudna woda

Wpływ zanieczyszczeń wód na zdrowie i środowisko

Życie
sobota, 25 maja 2024, 13:43
Współczesne społeczeństwo musi zrozumieć, jak wielkie znaczenie ma ochrona naszych zasobów wodnych i jakie kroki możemy podjąć, aby zmniejszyć zanieczyszczenie.

Zobacz również