NaStyku.pl

Zgorzelec: Kolejny sklepowy złodziej w rękach policji

Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 38-letniego mieszkańca naszego powiatu podejrzewanego o kradzieże sklepowe. Mężczyzna spowodował straty o łącznej wartości prawie 2 000 złotych.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże sklepowe. 38-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego wykorzystując nieuwagę pracowników dwóch marketów na terenie miasta i gminy Zgorzelec dokonał kradzieży odzieży i artykułów spożywczych. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła prawie 2 000 złotych. 

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również